Értékesítő kollégákat keresünk Budapesten és környékén.

Csatlakozzon hozzánk!

Profitáljon a felpörgött ingatlanpiacból!

Az új állami támogatások nagy lehetőségeket tartogatnak számunkra!

A Living Home Ingatlan 13. éve áll professzionális szolgáltatásaival hazai és külföldi ügyfelei rendelkezésére.

Adatbázisunk több száz folyamatosan frissülő megbízást foglal magába Budapesten és Szentendre környékén.
Átlagon felüli versenyképességünket függetlenségünknek köszönhetjük.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére: Ingatlanértékesítő.

Főbb feladatok:
•    Eladó, kiadó ingatlanok felkutatása, szerződéskötés.
•    Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ajánlatkészítés.
•    Ingatlanok bemutatása, értékesítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    Rendelkezzen konkrét személyes célokkal, amikért hajlandó küzdeni.
•    Nagyfokú empátia az ügyfelek irányába.
•    Stabil számítógépes alapismeretek.
•    Minimum középfokú végzettség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
•    Idegen nyelv ismerete.
•    Értékesítési tapasztalat.

Amit kínálunk:
•    Valóban kiemelkedő kereseti lehetőség, átlagon felüli jövedelem, franchise díjaktól mentesen.
•    Professzionális, tőkeerős háttér több, mint egy évtizednyi tapasztalatával.
•    Sikerorientált, ingyenes és gyors képzés saját mentorral.
•    Nem kell irodai munkát végezni, nem kell egész nap az irodában ülni, nincs asztalpénz.
•    Szabad időbeosztás és egy jókedvű, összetartó csapat.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, e-mailen várjuk: iroda@lhi.hu

Beszélgessünk egy kávé mellett a közös jövőröl!

Üdvözlettel: Szabó Dénes, ügyvezető